
| Carusi eetkamerstoel in Volti stof Pearl met stoelpoot in natuurkleurig essenhout | |
| Carusi brengt zachte vormen en strakke lijnen samen in een compact ontwerp. De afgeronde rugleuning en zitting nodigen uit om te blijven zitten. De rechte poten in massief hout brengen structuur. Het geheel straalt rust en evenwicht uit. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 53 cm |
| Diepte | 53 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Hoogte zitting | 50 cm |
| Diepte zitting | 45 cm |
| Hoogte rugleuning | 22 cm |


| Breedte zitting | 46 cm |
| Webartikelnummer | 647020 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Collectie product | Carusi |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 8 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Essenhout |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Pearl |
| Stof collectie | Volti |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Natuur |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Beschikbare houtsoorten | Natuurkleurig essenhout, Gerookt essenhour, Walnootkleurig essenhout |
| Materiaal frame stoel | Natuur essenhout |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 50000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 3-4 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 9.5 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

