| Catania tapijt Ecru 200x290cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 290 cm |
| Webartikelnummer | 647511 |
| Collectie product | Catania |
| Netto gewicht Product | 19 |
| Kleur | Ecru |
| Productietechniek |


| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 20 kg |

