
| Cerso armstoel in zwarte eik met zitting in Brio stof Natural | |
| Cerso kenmerkt zich door zijn rugleuning, waar vorm en vakmanschap samenkomen. Aan de voorzijde breed en uitnodigend, aan de achterzijde verfijnd en zorgvuldig uitgewerkt. Armleuningen en poten in massief hout vloeien naadloos in elkaar over en geven de stoel een natuurlijk silhouet. Elk detail voelt doordacht, van de royaal gevulde zitting tot de afwerking zonder zichtbare verbindingen. Een uitgesproken ontwerp waarin hout, vorm en functie samenkomen. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 59 cm |
| Diepte | 56 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Hoogte zitting | 45 cm |
| Diepte zitting | 47 cm |


Cerso begint bij de rug. Breed en dragend aan de voorzijde. Verfijnd achteraan, waar hout zijn tekening toont en vakmanschap zichtbaar wordt. De armleuningen vloeien over in de poten. In één doorlopende lijn die licht oogt en tegelijk stevig staat. Precisie en ambacht in balans. Ontdek hoe vorm en techniek elkaar versterken.



| Hoogte armleuning | 65 cm |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 620414+636021 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Cerso |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Brio |
| Materiaal frame stoel | Zwarte eik |
| Productie techniek poten | , |
| Land van herkomst stof | Azië |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 8 - 9 weken |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |




