


| Chubbi hoekzetel 3,5-zit in Fresco stof Natural | |
| Chubbi kenmerkt zich door zachte volumes en een uitgesproken vormtaal. De volumineuze rugleuning en uitwaaierende armleuningen creëren een omsloten gevoel. Golvende lijnen brengen rust en geborgenheid. De vorm oogt royaal, maar behoudt een lichte uitstraling. Modulair opgebouwd, met comfort en ondersteuning die blijven. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 290 cm |
| Diepte | 190 cm |
| Hoogte | 73 cm |
| Hoogte zitting | 42 cm |
| Hoogte armleuning | 73 cm |
| Diepte zitting | 66 cm |
| Diepte ligstuk | 190 cm |
| Webartikelnummer | 622470+623009 |
| Relaxfunctie | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 3 tot 4 personen |
| Opstelling | Hoekzetel L 3,5-zit met lang ligstuk links |
| Collectie product | Chubbi |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Fresco |
| Samenstelling stof | acryl, polypropyleen, polyester & katoen |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 14 - 15 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor grote zetel in stof |

