| Eettafel Clino onderstel in natuurkleurige eik met ovaal volkeramisch Ceramo blad in kleur Himalaya 180 x 110 x 77 cm | |
| De Modular collectie brengt vrijheid in een samenhangend ontwerpverhaal. Keramiek en hout zorgen voor variatie, zonder het tijdloze karakter te verliezen. Onderstellen variëren van strak tot grafisch, in hout of metaal. Klassieke vormen zoals rond, ovaal en bootvorm vormen een vertrouwde basis. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 110 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Dikte keramiek | 0.6 cm |
| Webartikelnummer | 64578+94395+604384 |


| Vorm tafelblad | Ovaal |
| Aantal personen | 4 tot 6 personen |
| Collectie product | Clino |
| Type poten | 4-poot |
| Kleur frame | Natuur |
| Kleur tafelblad | Grijs |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Himalaya |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Naturel |
| Afwerking keramisch blad | Ultrasoft |
| Krasbestendig tafelblad | Zeer krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Productieland poten | Indonesië |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | Spanje |
| Productieland tafelblad | België |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Moment van levering kies je tijdens het bestellen |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |

