| Eettafel Clino onderstel in natuurkleurige eik met rechthoekig volkeramisch Ceramo blad in kleur Arctic White 180 x 90 x 77 cm | |
Een keramische eettafel dat is zorgeloos genieten. Glas omgestoten of gemorst tijdens het eten? Geen probleem! Gewoon een doekje erover en weg is de vlek. De kleur Arctic White is bovendien een slimme keuze die zich makkelijk laat combineren. Dit stijlvolle witte blad straalt kracht, eenvoud en sereniteit uit waardoor deze volledig tot recht komt in Scandinavische en minimalistische interieurs. Tot slot geeft dit populaire eiken onderstel, met subtiel afgeschuinde afwerking, deze tafel een tijdloze en minimalistische uitstraling. Kortom, de perfecte eettafel om jarenlang gezellige momenten te beleven. ( Belangrijke info: het tafelblad is gemaakt van volkeramiek en heeft een dikte van 6 mm. Om de stevigheid te garanderen wordt deze steeds verlijmd met een bijpassende MDF plaat.) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 76.5 cm |
| Webartikelnummer |
| 64578+69369+69505 |
| Vorm tafelblad | Rechthoekig |
| Aantal personen | 4 tot 6 personen |
| Collectie product | Clino |
| Type poten | 4-poot |
| Kleur frame | Natuur |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Arctic White |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Naturel |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 18 - 19 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |