



| Eettafel Clino onderstel natuurkleurige eik met Ceramo blad in keramiek kleur Calacatta | |
| Tafelblad in volkeramiek. Kleur tafelblad: Calacatta. Vorm tafelblad: rond. Steunplaat in MDF. Kleur steunplaat: natuurkleur. Onderstel in massieve eik. Kleur onderstel: natuurkleur. Type onderstel: 4 poten met L-vorm. Totale afmeting: Ø 120 x H 76 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Hoogte | 76.5 cm |
| Webartikelnummer | 64578+72196+72104 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Aantal personen | 4 personen |
| Type poten |
| 4-poot |
| Kleur frame | Natuur |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Detailkleur tafelblad | Calacatta |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Naturel |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 18 - 19 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |