
| Eettafel Clino onderstel in gerookte eik met rond Finesso blad in gerookte eik Ø130 x 77 cm | |
| De Modular collectie brengt vrijheid in een samenhangend ontwerpverhaal. Keramiek en hout zorgen voor variatie, zonder het tijdloze karakter te verliezen. Onderstellen variëren van strak tot grafisch, in hout of metaal. Klassieke vormen zoals rond, ovaal en bootvorm vormen een vertrouwde basis. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 130 cm |
| Lengte | 130 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Webartikelnummer |


| Vorm tafelblad | Rond |
| Aantal personen | 4 tot 5 personen |
| Collectie product | Clino |
| Type poten | 4-poot |
| Kleur frame | Donkerbruin (gerookt) |
| Kleur tafelblad | Donkerbruin (gerookt) |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Gerookte eik |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Krasbestendig tafelblad | Matig krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Productieland tafelblad | Indonesië |
| Productieland poten | Indonesië |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 22 - 23 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |

