
| Coimbra hoekzetel 5-zit in Stanza stof Natural | |
| Coimbra combineert uitgesproken volumes met een zacht, afgerond karakter. Brede armleuningen en een stevige zit zorgen voor comfort dat zijn vorm behoudt. Dankzij zijn compacte opbouw voelt Coimbra zich vanzelf thuis in kleinere ruimtes. Modulair samengesteld, met behoud van zijn herkenbare vormtaal. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 335 cm |
| Diepte | 171 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Diepte zitting | 61 cm |
| Diepte ligstuk | 171 cm |


| Webartikelnummer | 617181+617178 |
| Relaxfunctie | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 5 personen |
| Opstelling | Hoekzetel L 5-zit met ligstuk XL links |
| Collectie product | Coimbra |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Stanza |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | Rug: HR foam 30/20 kg/m3 - Zitting: HR foam 30/30 kg/m3 |
| Type stof | Grof geweven |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor grote zetel in stof |

