
| Comino armstoel in Volti stof Copper met stoelpoot in zwarte eik | |
| Comino speelt met zachte volumes en een vloeiende lijnvoering. De afgeronde rugleuning loopt naadloos over in royale armleuningen en omlijst de zitting in één harmonieuze lijn. Open onder de rug, licht in zijn silhouet. De zitting biedt comfortabel en stabiel zitgemak, gedragen door slanke poten in massief hout. Warm, natuurlijk en in evenwicht. Comino is doordacht in proportie en verfijnd in afwerking.Een stoel die rust brengt aan tafel, in perfecte balans. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 57 cm |
| Diepte | 60 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Hoogte zitting | 48 cm |
| Hoogte armleuning | 65 cm |


| Diepte zitting | 50 cm |
| Hoogte rugleuning | 30 cm |
| Breedte zitting | 50 cm |
| Webartikelnummer | 124287 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Collectie product | Comino |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 9.6 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Bruin |
| Detailkleur zitting | Copper |
| Stof collectie | Volti |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Zwart |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Beschikbare houtsoorten | Gerookte eik, Zwarte eik, Walnoot, Natuurkleurige eik |
| Materiaal frame stoel | Zwarte eik |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 50000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 3-4 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 8 - 9 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 12.6 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

