





| Comporta hoekzetel 2-zit in Brio stof Linen | |
Comporta combineert afgeronde vormen met een eigentijdse lijnvoering. Het tot op de grond gestoffeerde ontwerp en de kenmerkende naad over de rugleuning geven de sofa een herkenbare signatuur. De zit nodigt uit tot ontspannen en biedt comfort dat blijft in dagelijks gebruik. Modulair opgebouwd, afgestemd op jouw interieur. | |
| Merk | JUNTOO |
| Diepte ligstuk | 152 cm |
| Breedte | 256 cm |
| Diepte | 152 cm |
| Hoogte | 73 cm |
| Diepte zitting | 64 cm |


| Relaxfunctie | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 617485+616853 |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 2 personen |
| Opstelling | Hoekzetel L 2-zit met open einde links en ligstuk rechts |
| Collectie product | Comporta |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | Rug: HR foam 30/20 kg/m3 - Zitting: HR foam 30/20 kg/m3 |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Linen |
| Stof collectie | Brio |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Land van herkomst stof | Azië |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |
| Garanties | All in House Service set voor medium zetel in stof |