| Comporta hoekzetel 3-zit in Brio stof Light Grey | |
Comporta combineert afgeronde vormen met een eigentijdse lijnvoering. Het tot op de grond gestoffeerde ontwerp en de kenmerkende naad over de rugleuning geven de sofa een herkenbare signatuur. De zit nodigt uit tot ontspannen en biedt comfort dat blijft in dagelijks gebruik. Modulair opgebouwd, afgestemd op jouw interieur. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 348 cm |
| Diepte | 152 cm |
| Hoogte | 73 cm |
| Diepte zitting | 64 cm |
| Diepte ligstuk | 152 cm |
| Afneembare hoes | Nee |


| Elektische relaxzetel | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Collectie product | Comporta |
| Opstelling | Hoekzetel L 3-zit met ligstuk links en open einde rechts |
| Aantal personen | 3 personen |
| Met armleuning | Ja |
| Relaxfunctie | Nee |
| Webartikelnummer | 616795+616804+618169 |
| Materiaal vulling zitting | Rug: HR foam 30/20 kg/m3 - Zitting: HR foam 30/20 kg/m3 |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Stof collectie | Brio |
| Detailkleur zitting | Lightgrey |
| Kleur | Grijs |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor grote zetel in stof |