| Comporta zetel 2,5-zit in Mezzo stof Ecru | |
Comporta combineert afgeronde vormen met een eigentijdse lijnvoering. Het tot op de grond gestoffeerde ontwerp en de kenmerkende naad over de rugleuning geven de sofa een herkenbare signatuur. De zit nodigt uit tot ontspannen en biedt comfort dat blijft in dagelijks gebruik. Modulair opgebouwd, afgestemd op jouw interieur. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 201 cm |
| Diepte | 93 cm |
| Hoogte | 73 cm |
| Diepte zitting | 64 cm |
| Webartikelnummer | 617133 |
| Relaxfunctie | Nee |


| Met armleuning |
| Ja |
| Aantal personen | 2 tot 3 personen |
| Opstelling | Rechte zetel 2,5-zit |
| Collectie product | Comporta |
| Netto gewicht Product | 49 |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Ecru |
| Stof collectie | Mezzo |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | Rug: HR foam 30/20 kg/m3 - Zitting: HR foam 30/20 kg/m3 |
| Type stof | Bouclé |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5-6 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 51 kg |
| Garanties | All in House Service set voor compacte zetel in stof |