| Comti armstoel in Alti stof Almond | |
| De Comti armstoel combineert een verfijnd ontwerp met zachte lijnen en een strak silhouet. De kuipvormige zitting, bekleed met een zachte stof, biedt een uitzonderlijke ondersteuning en hoog comfort. Dankzij de slanke, zwart metalen poten krijgt de stoel een lichte, elegante uitstraling, terwijl de subtiel gebogen rug- en armleuningen een harmonieuze, organische vorm creëren. Deze stoel balanceert perfect tussen comfort en stijl, met een rugleuning die de ideale helling heeft om urenlang te genieten van gezellige momenten aan tafel. | |
| Merk | JUNTOO |
| Hoogte rugleuning | 41 cm |
| Breedte zitting | 42 cm |
| Breedte | 62 cm |
| Diepte | 64.5 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Hoogte zitting | 48.5 cm |
| Diepte zitting | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 65 cm |
| Netto gewicht Product | 8 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 646983 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Comti |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Type stof | Glanzende chenille |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Almond |
| Stof collectie | Alti |
| Materiaal frame stoel | Metaal |
| Productie techniek poten | , |
| Productieland poten | Azië |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 8 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |