
| Consoletafel Artisano met blobvormig blad in Claylime kleur Limestone 157 x 80 x 76 cm | |
Artisano, geïnspireerd door de natuur, handgemaakt met liefde. Het hart van de Artisano reeks wordt belichaamd door zijn naam: 'Artisano', wat zijn ambachtelijke oorsprong duidelijk weerspiegelt. Kenmerkend aan deze eettafel is de unieke betoncire textuur met subtiel reliëf dankzij het gebruikte materiaal Claylime. Dit natuurlijke materiaal wordt met de grootste zorg met de hand aangebracht, een tijdsintensief proces dat 9 tot 10 uur in beslag neemt. De organische vormgeving werd door het gehele ontwerp doorgetrokken. Een perfect voorbeeld hiervan zijn de poten, waarvan de onderkant met een subtiele ronding is afgewerkt. De unieke en intrigerende blobvorm doet denken aan de asymmetrische en organische schoonheid die we in de natuur kunnen vinden. De indrukwekkende tafelrand heeft een licht bollende afwerking waardoor deze een zachte uitstraling krijgt van ongeëvenaarde pracht. De Artisano tafelreeks is een symbool van luxe, verfijning en artistieke uitmuntendheid, waarbij ambacht en natuurlijke schoonheid in harmonie samenkomen. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 157 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Webartikelnummer | 3*608334+608320 |
| Vorm tafelblad | Blob |
| Collectie product | Artisano |
| Kleur frame | Limestone |
| Kleur tafelblad | Bruin |
| Materiaal onderstel tafel | Claylime |
| Materiaal tafelblad | Claylime |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur tafelblad | Limestone |
| Afwerking onderstel | Handgeschilderd |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |