| Corco poef - Stanza stof Natural Ø48xH46cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 48 cm |
| Diepte | 48 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Materiaal poten | Kunststof |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Stanza |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Zwart |


| Type stof |
| Grof geweven |
| Webartikelnummer | 647404 |
| Collectie product | Corco |
| Netto gewicht Product | 8 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 8 - 9 weken |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Bruto gewicht verpakking | 9 kg |

