| Bijzettafel Coupolo met rond blad in marmer kleur Bianco Carrara Ø40 x 45 cm | |
| De veelzijdige Coupolo bijzettafel is de perfecte plek om jouw koffie of thee te zetten onder het genot van een rustige middag, of een koel drankje tijdens een gezellig moment met vrienden of familie. Het ontwerp is verfijnd en elegant. Een sierlijke, dunne metalen staaf verbindt de stevige voet met het ronde blad wat het geheel een luchtige uitstraling geeft. Maar wat deze bijzettafel echt doet opvallen, is het adembenemende marmerpatroon. Marmer is een natuurlijk en duurzaam materiaal en wordt gevormd door Moeder Natuur zelf hierdoor is elke bijzettafel een uniek kunstwerk op zich. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Webartikelnummer | 611666+611661 |
| Vorm tafelblad |
| Collectie product | Coupolo |
| Kleur frame | Bianco Carrara |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Marmer |
| Materiaal tafelblad | Marmer |
| Kleur | Wit |
| Detailkleur tafelblad | Bianco Carrara |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |