
| Curvato dressoir in natuurkleurige eik 203 x 45 x 66 cm | |
| De Curvato kastenreeks brengt met de afgeronde vorm zachtheid. De vlakke voorpanelen zorgen voor een rustige, egale uitstraling. Binnenin creëren verstelbare legplanken en geïntegreerde lades een doordachte indeling. Alles blijft netjes uit het zicht, zodat de buitenzijde haar minimalistische karakter behoudt. Van tv-meubel tot dressoir en barkast: een reeks die samenhang brengt, ingetogen in vorm en sterk in aanwezigheid. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 203 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 66 cm |
| Webartikelnummer | 652482 |


| Push to open |
| Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Ja |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Collectie product | Curvato |
| Type poten | Hangend/staand |
| Type kast | Dressoir |
| Netto gewicht Product | 93.1 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Maximale draagkracht lades | 10 kg |
| Maximale draagkracht legplanken | 15 kg |
| Kleur | Natuur |
| Materiaal kast | Natuur eik |
| Detailkleur top kast | Geen kastentopper |
| Productietechniek | Met CNC gemaakt (computergestuurde precisietechnologie) voor een perfecte afwerking |
| Productieland | Indonesië |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 9 - 10 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 93.1 kg |

