
| Curvato tv-meubel in natuurkleurige eik met ronde houten poten 219 x 45 x 44 cm | |
Curvato is een kast die rust en verfijning ademt. De afgeronde hoeken en vlakke fronten zorgen voor een harmonieus silhouet, terwijl de opstaande greep subtiel breekt met de eenvoud. Dit Belgische ontwerp tilt je interieur naar een hoger niveau — ingetogen, maar onmiskenbaar aanwezig. Afgewerkt in hoogwaardig fineerhout en beschikbaar in natuurkleurige eik, gerookte eik of walnoot, weerspiegelt Curvato het beste van ambacht en hedendaags design. Verkrijgbaar als barkast, (hoge) dressoir of tv-meubel, telkens met een doordachte binnenzijde die functionaliteit koppelt aan esthetiek. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 219 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 44 cm |


| Webartikelnummer | 652578+652478 |
| Push to open | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Nee |
| Aantal legplanken | 1 |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Collectie product | Curvato |
| Type poten | Ronde houten poten |
| Type kast | Tv-meubel |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Maximale draagkracht lades | 10 kg |
| Maximale draagkracht legplanken | 15 kg |
| Materiaal poten | Hout |
| Kleur | Natuur |
| Kleur poten | Natuur |
| Materiaal kast | Natuur eik |
| Detailkleur top kast | Geen kastentopper |
| Productietechniek | Met CNC gemaakt (computergestuurde precisietechnologie) voor een perfecte afwerking |
| Productieland | Indonesië |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 18 - 19 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |

