
| Eettafel Curvo onderstel in zwarte eik met bootvormig volkeramisch Ceramo blad in kleur Calatorao 260 x 110 x 76 cm | |
| Curvo is een tafel waar strakke lijnen en zachte rondingen elkaar in balans houden. Het tafelblad rust op een massief houten onderstel dat het ontwerp structuur en rust geeft. Verkrijgbaar in volledig hout of met een keramisch blad, telkens met aandacht voor materiaal en afwerking. Een tafel waarin vorm, verhoudingen en detail elkaar versterken. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 110 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 69 cm |
| Dikte keramiek | 0.6 cm |


| Webartikelnummer | 611619+65841 |
| Vorm tafelblad | Bootvorm |
| Aantal personen | 8 personen |
| Collectie product | Curvo |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Calatorao |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Afwerking keramisch blad | Silk |
| Krasbestendig tafelblad | Zeer krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Productieland poten | Indonesië |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | Spanje |
| Productieland tafelblad | België |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |



