
| Eettafel Curvo onderstel in gerookte eik met bootvormig volkeramisch Ceramo blad in kleur Rapolano 220 x 105 x 76 cm | |
| Het Rapolano tafelblad combineert de tijdloze schoonheid en klasse van Italiaanse natuursteen met de kracht en het gemak van keramiek. De subtiele textuur en zachte beige keurnuances geven het geheel een luxueuze uitstraling. Een keramisch eettafelblad dat is bovendien zorgeloos genieten. Glas omgestoten of gemorst tijdens het eten? Geen probleem! De Curvo tafel wordt gekenmerkt door zijn verfijnde afgeronde vormgeving. De poten uit gerookte eik geven het geheel een warme uitstraling. Extra handig zijn de poten die helemaal aan het uiteinde van de tafel staan. Zo kan je meer stoelen zetten en benut je de oppervlakte van het tafelblad optimaal. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 105 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte |


| 69 cm |
| Dikte keramiek | 0.6 cm |
| Webartikelnummer | 611624+629995 |
| Vorm tafelblad | Bootvorm |
| Aantal personen | 6 personen |
| Collectie product | Curvo |
| Kleur frame | Donkerbruin (gerookt) |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Rapolano |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Gerookt |
| Afwerking keramisch blad | Slate |
| Krasbestendig tafelblad | Zeer krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Productieland poten | Indonesië |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | Spanje |
| Productieland tafelblad | België |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 10 - 11 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |



