
| Eettafel Curvo onderstel in walnoot met bootvormig volkeramisch Ceramo blad in kleur Himalaya 260 x 110 x 76 cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 110 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 69 cm |
| Dikte keramiek | 0.6 cm |
| Webartikelnummer | 646988+604382 |
| Vorm tafelblad |


| Bootvorm |
| Aantal personen | 8 personen |
| Collectie product | Curvo |
| Kleur frame | Walnoot |
| Kleur tafelblad | Grijs |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Himalaya |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Afwerking keramisch blad | Ultrasoft |
| Krasbestendig tafelblad | Zeer krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Productieland poten | Indonesië |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | Spanje |
| Productieland tafelblad | België |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 4 - 5 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |



