| Delarte tapijt uni Light Grey 240x340cm | |
| Het Delarte tapijt ademt rust. Door zijn zachte tijdloze kleurenpalet vormt deze uitvoering in Light Grey de ideale basis voor jouw interieur. Daarnaast leent het laagpolige Delarte tapijt zich ook uitstekend voor onder jouw eettafel. Dit tapijt is volledig gemaakt uit polypropyleen. Hierdoor is deze niet alleen zacht, maar ook zeer gebruiksvriendelijk en kleurvast. Bovendien is dit materiaal antistatisch, wat betekent dat het geen vezels verspreidt of stof aantrekt. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 340 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Webartikelnummer | 40372 |
| Collectie product | Delarte |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Kleur | Gebroken wit, Grijs |
| Productietechniek | Machinaal gemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 28 kg |