

| Bijzettafel Doppio met vierkant blad in natuurkleurige eik 40 x 40 x 50 cm | |
| De veelzijdige Doppio bijzettafel is de perfecte plek om jouw koffie of thee te zetten onder het genot van een rustige middag, of een koel drankje tijdens een gezellig moment met vrienden of familie. Het ontwerp is verfijnd en elegant. Een sierlijke, dunne metalen staaf verbindt de houten voet met het afgeronde blad wat het geheel een luchtige uitstraling geeft. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Webartikelnummer | 608098+608094 |
| Vorm tafelblad | Vierkant |
| Collectie product | Doppio |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Kleur frame | Naturel |
| Kleur tafelblad | Natuur |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Natuur eik |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |