| Duplito salontafelset in walnoot | |
| Duplito bestaat uit twee salontafels die in elkaar schuiven als puzzelstukken — apart sterk, samen één geheel. Afhankelijk van hoe je ze positioneert, ontstaat een rechthoekige of vierkante opstelling. De vorm verandert subtiel met het perspectief, wat het ontwerp een rustig, dynamisch karakter geeft. Zachte afrondingen en heldere volumes brengen balans in de ruimte. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 109 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 29 cm |
| Webartikelnummer | 2*652644+2*652640 |
| Vorm tafelblad | Puzzelvorm |
| Collectie product | Duplito |


| Kleur frame | Walnoot |
| Kleur tafelblad | Walnoot |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Walnoot |
| Kleur | Walnoot |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |

