



| Eettafel Amato Cuadro onderstel met stadiumvormig verlengbaar Amato blad in zwarte eik 160/230 x 130 x 76 cm | |
| Amato is een tafelcollectie waarin scherpe lijnen en zachte afrondingen samenkomen in een herkenbare signatuur. Het tafelblad is strak bovenaan en verfijnd afgerond onderaan, wat zorgt voor een subtiele spanning in vorm. Verkrijgbaar in verschillende afgeronde vormen en materialen, van hout en Claylime tot keramiek. De statige poot, recht afgesneden op het vloeroppervlak, brengt rust en structuur. Een veelzijdige collectie waarin vorm en gebruik samenkomen in tijdloze elegantie. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 130 cm |
| Lengte | 160 cm |
| Lengte uitgeschoven | 230 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |


| Webartikelnummer |
| 652611+652607 |
| Vorm tafelblad | Stadium |
| Aantal personen | 6 tot 8 personen |
| Collectie product | Amato Cuadro |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Zwarte eik |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Krasbestendig tafelblad | Matig krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Productieland tafelblad | Indonesië |
| Productie techniek poten | , |
| Productieland poten | Indonesië |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |



