


| Eettafel Amato Capsulo onderstel met bootvormig verlengbaar Amato blad in natuurkleurige eik 220/300 x 110 x 76 cm | |
| Amato is een tafelcollectie waarin scherpe lijnen en zachte afrondingen samenkomen in een herkenbare signatuur. Het tafelblad is strak bovenaan en verfijnd afgerond onderaan, wat zorgt voor een subtiele spanning in vorm. Verkrijgbaar in verschillende afgeronde vormen en materialen, van hout en Claylime tot keramiek. De statige poot, recht afgesneden op het vloeroppervlak, brengt rust en structuur. Een veelzijdige collectie waarin vorm en gebruik samenkomen in tijdloze elegantie. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 110 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Lengte uitgeschoven | 300 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Webartikelnummer | 652618+652614 |
| Vorm tafelblad | Rechthoekig |
| Aantal personen | 10 personen |
| Collectie product | Amato Capsulo |
| Kleur frame | Natuur |
| Kleur tafelblad | Natuur |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Natuur eik |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Krasbestendig tafelblad | Matig krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Productie techniek poten | , |
| Productieland poten | Indonesië |
| Productieland tafelblad | Indonesië |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 18 - 19 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |