| Eettafel Artisano met plat ovaal blad in Claylime kleur Charcoal 180 x 100 x 76 cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Webartikelnummer | 2*608585+652692 |
| Vorm tafelblad | Plat ovaal |
| Type poten | Cilinder |
| Aantal personen | 4 tot 6 personen |
| Collectie product | Amato Rondo |
| Afwerking onderstel | Handgeschilderd |
| Behandeld hout | Nee |
| Kleur frame | Charcoal |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Claylime |
| Materiaal tafelblad | Claylime |
| Detailkleur tafelblad | Charcoal |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 1 - 2 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Nee |