
| Eettafel Artisano met plat ovaal blad in Claylime kleur Desert 340 x 120 x 76 cm | |
Artisano, geïnspireerd door de natuur, handgemaakt met liefde. Het hart van de Artisano reeks wordt belichaamd door zijn naam: 'Artisano', wat zijn ambachtelijke oorsprong duidelijk weerspiegelt. Kenmerkend aan deze eettafel is de unieke betoncire textuur met subtiel reliëf dankzij het gebruikte materiaal Claylime. Dit natuurlijke materiaal wordt met de grootste zorg met de hand aangebracht, een tijdsintensief proces dat 9 tot 10 uur in beslag neemt. De organische vormgeving werd door het gehele ontwerp doorgetrokken. Een perfect voorbeeld hiervan zijn de poten, waarvan de onderkant met een subtiele ronding is afgewerkt. De rustgevende plat ovale vorm lijkt rechtstreeks uit de natuur te zijn geboetseerd. De gladde ovale vorm herinnert aan de perfectie die we in de natuur vinden, zoals de ronde kiezels die worden gepolijst door het kabbelende water van een beek. De indrukwekkende tafelrand heeft een licht bollende afwerking waardoor deze een zachte uitstraling krijgt van ongeëvenaarde pracht. De Artisano tafelreeks is een symbool van luxe, verfijning en artistieke uitmuntendheid, waarbij ambacht en natuurlijke schoonheid in harmonie samenkomen. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 71 cm |
| Webartikelnummer | 2*608421+608401 |
| Vorm tafelblad | Plat ovaal |
| Aantal personen | 12 personen |
| Collectie product | Artisano |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Desert |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal onderstel tafel | Claylime |
| Materiaal tafelblad | Claylime |
| Detailkleur tafelblad | Desert |
| Afwerking onderstel | Handgeschilderd |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 13 - 14 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |