
| Eettafel Artisano met rond blad in Claylime kleur Charcoal 140 x 140 x 76 cm | |
Artisano, geïnspireerd door de natuur, handgemaakt met liefde. Het hart van de Artisano reeks wordt belichaamd door zijn naam: 'Artisano', wat zijn ambachtelijke oorsprong duidelijk weerspiegelt. Kenmerkend aan deze eettafel is de unieke betoncire textuur met subtiel reliëf dankzij het gebruikte materiaal Claylime. Dit natuurlijke materiaal wordt met de grootste zorg met de hand aangebracht, een tijdsintensief proces dat 9 tot 10 uur in beslag neemt. De organische vormgeving werd door het gehele ontwerp doorgetrokken. Een perfect voorbeeld hiervan zijn de poten, waarvan de onderkant met een subtiele ronding is afgewerkt. De ronde vorm is een eerbetoon aan de eindeloze curves die we overal in de natuur tegenkomen, van de zon die aan de horizon opkomt tot de gestroomlijnde vormen van keien in een kabbelende beek. De indrukwekkende tafelrand heeft een licht bollende afwerking waardoor deze een zachte uitstraling krijgt van ongeëvenaarde pracht. De Artisano tafelreeks is een symbool van luxe, verfijning en artistieke uitmuntendheid, waarbij ambacht en natuurlijke schoonheid in harmonie samenkomen. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 140 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 71 cm |
| Webartikelnummer | 3*608587+608581 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Type poten | Cilinder |
| Aantal personen | 5 tot 6 personen |
| Collectie product | Artisano |
| Afwerking onderstel | Handgeschilderd |
| Behandeld hout | Nee |
| Kleur frame | Charcoal |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Claylime |
| Materiaal tafelblad | Claylime |
| Detailkleur tafelblad | Charcoal |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 13 - 14 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Nee |