| Eettafel Astoni onderstel in zwart metaal met rond volkeramisch blad in kleur Noble White Ø150 x 76 cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 150 cm |
| Lengte | 150 cm |
| Hoogte | 76.5 cm |
| Webartikelnummer | 647074+647062 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Aantal personen | 6 personen |
| Collectie product | Astoni |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Keramiek op glas |
| Detailkleur tafelblad | Noble White |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |