


| Eettafel Clino onderstel walnoot met Ceramo blad in keramiek kleur Calatorao | |
| Tafelblad in volkeramiek. Kleur tafelblad: Calatorao. Vorm tafelblad: rond. Steunplaat in MDF. Kleur steunplaat: zwart. Onderstel in massieve walnoot. Kleur onderstel: walnoot. Type onderstel: 4 poten met L-vorm . Totale afmeting: Ø 150 x H 76 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 150 cm |
| Lengte | 150 cm |
| Hoogte | 76.4 cm |
| Webartikelnummer | 72332+72199+72109 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Aantal personen | 6 personen |
| Collectie product |
| Clino |
| Type poten | 4-poot |
| Kleur frame | Walnoot |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Detailkleur tafelblad | Calatorao |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |