
| Eettafel Curvo met bootvormig blad in natuurkleurige eik 220 x 105 x 76 cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 105 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 69 cm |
| Webartikelnummer | 611621+653529 |
| Vorm tafelblad | Bootvorm |
| Aantal personen |


| Collectie product | Curvo |
| Kleur frame | Natuur |
| Kleur tafelblad | Natuur |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Natuur eik |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Krasbestendig tafelblad | Matig krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Productieland poten | Indonesië |
| Productieland tafelblad | Indonesië |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |



