| Eettafel Ragno onderstel in walnoot met rond volkeramisch Ceramo blad in kleur Calacatta Ø140 x 77 cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 140 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Dikte keramiek | 0.6 cm |
| Webartikelnummer | 72336+120849+129540 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Aantal personen | 5 tot 6 personen |


| Collectie product | Ragno |
| Type poten | Webvormig |
| Kleur frame | Walnoot |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Arctic White |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Afwerking keramisch blad | Silk |
| Krasbestendig tafelblad | Zeer krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Productieland poten | Indonesië |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | Spanje |
| Productieland tafelblad | België |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Moment van levering kies je tijdens het bestellen |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |

