| Eettafel Volante met organische ovaal blad in Claylime kleur Chalk 260 x 130 x 76 cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 130 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Webartikelnummer | 4*654094+654092 |
| Vorm tafelblad | Organische ovaal |
| Aantal personen | 6 tot 8 personen |
| Collectie product | Volanto |


| Kleur frame | Chalk |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Claylime |
| Materiaal tafelblad | Claylime |
| Detailkleur tafelblad | Chalk |
| Afwerking onderstel | Handgeschilderd |
| Krasbestendig tafelblad | Matig krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Productieland poten | Indonesië |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | België |
| Productieland tafelblad | Indonesië |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 1 - 2 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |

