



| Eettafel Volante met organische ovaal blad in Claylime kleur Moonglade 300 x 135 x 76 cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 135 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Webartikelnummer | 4*654102+654101 |
| Vorm tafelblad | Organische ovaal |
| Aantal personen | 8 tot 10 personen |
| Collectie product | Volanto |


| Afwerking onderstel | Handgeschilderd |
| Krasbestendig tafelblad | Matig krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Kleur frame | Moonglade |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal onderstel tafel | Claylime |
| Materiaal tafelblad | Claylime |
| Detailkleur tafelblad | Moonglade |
| Hittebestendig | Nee |
| Productieland poten | Indonesië |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | België |
| Productieland tafelblad | Indonesië |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 13 - 14 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Nee |

