






| Evora hoekzetel 3,5-zit in Volti stof Truffle | |
Evora brengt minimalistische lijnen en verfijnde details samen. Slanke metalen poten houden het ontwerp licht. Bolle armleuningen en een strakke plint brengen subtiele spanning in het geheel. Achter de elegante vorm schuilt een uitgebalanceerd gevoel van rust en ondersteuning, dag na dag. Dankzij de modulaire opbouw stel je Evora samen naar jouw interieur. | |
| Merk | JUNTOO |
| Diepte ligstuk | 157 cm |
| Breedte | 283 cm |
| Diepte | 157 cm |
| Hoogte | 71 cm |
| Diepte zitting | 62 cm |


| Relaxfunctie | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 616366+616363 |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 3 tot 4 personen |
| Opstelling | Hoekzetel L 3,5-zit met ligstuk links |
| Collectie product | Evora |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | Rug: HR foam 30/20 kg/m3 - Zitting: HR foam 30/30 kg/m3 |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Taupe |
| Detailkleur zitting | Truffle |
| Stof collectie | Volti |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 50000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 3-4 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |
| Garanties | All in House Service set voor medium zetel in stof |

