
| Evora hoekzetel 5-zit in Stanza stof Shell | |
Evora brengt minimalistische lijnen en verfijnde details samen. Slanke metalen poten houden het ontwerp licht. Bolle armleuningen en een strakke plint brengen subtiele spanning in het geheel. Achter de elegante vorm schuilt een uitgebalanceerd gevoel van rust en ondersteuning, dag na dag. Dankzij de modulaire opbouw stel je Evora samen naar jouw interieur. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 320 cm |
| Diepte | 180 cm |
| Hoogte | 71 cm |
| Diepte zitting | 62 cm |
| Diepte ligstuk | 180 cm |


| Webartikelnummer | 617276+617281 |
| Relaxfunctie | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 5 personen |
| Opstelling | Hoekzetel L 5,5-zit met ligstuk XL rechts |
| Collectie product | Evora |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Shell |
| Stof collectie | Stanza |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | Rug: HR foam 30/20 kg/m3 - Zitting: HR foam 30/30 kg/m3 |
| Kleur poten | Zwart |
| Type stof | Grof geweven |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Moment van levering kies je tijdens het bestellen |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor grote zetel in stof |

