

| Norcia fauteuil in Belli Stof Copper | |
| Norcia combineert zachte rondingen met een uitnodigende, royale vorm. De brede rugleuning loopt vloeiend rond de zitting en creëert een geborgen zitgevoel, terwijl de lage basis de fauteuil een rustig en stabiel silhouet geeft. Comfort en vorm vinden hier hun evenwicht. Ideaal als stijlvolle aanvulling in een zithoek of als subtiele blikvanger in de ruimte. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 94 cm |
| Diepte | 79 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Hoogte zitting | 40 cm |
| Diepte zitting | 57 cm |
| Webartikelnummer | 124587 |
| Collectie product | Norcia |
| Draaibaar | Ja |
| Netto gewicht Product | 28.7 |
| Materiaal zitting | Stof |
| Kleur | Bruin |
| Detailkleur zitting | Copper |
| Stof collectie | Belli |
| Samenstelling stof | Gerecycleerd polyester & katoen |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 5 |
| Lichtechtheid | 5-6 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 32.2 kg |
| Garanties | All in House Service set voor 1-zit zetel in stof |