| Fener tapijt Grey 200x290cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 290 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Netto gewicht Product | 20 |
| Webartikelnummer | 614489 |
| Collectie product | Fener |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar |


| Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 20 kg |