

| Frejus schilderij beige in walnoot frame 90x120cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Webartikelnummer | 652808 |
| Netto gewicht Product | 2.9 |
| Kleur | Beige |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 2.9 kg |