| Fusion schilderij | |
| Schilderij op canvas in goud kader. In groen en geel. B 120 x H 120 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 120 cm |
| Webartikelnummer | 58964 |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Kleur | Geel, Groen |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 3.12 kg |