| Gatto fauteuil in Mezzo stof Ecru | |
| De Gatto fauteuil nodigt uit tot vertragen. De brede, afgeronde zitting vloeit zacht over in een lage rugleuning en zorgt voor een comfortabel zitgevoel. Compact, rond en in balans — een vorm die rust brengt in de zithoek en een zacht accent geeft aan je interieur. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 88 cm |
| Diepte | 92.5 cm |
| Hoogte | 76.5 cm |
| Hoogte zitting | 41.5 cm |
| Diepte zitting | 66 cm |
| Webartikelnummer | 637752 |
| Collectie product | Gatto |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 32 |
| Materiaal zitting | Stof |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Ecru |
| Stof collectie | Mezzo |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 35 kg |
| Garanties | All in House Service set voor 1-zit zetel in stof |



