


| Gaudio armstoel in Mezzo stof Ecru met stoelpoot in walnoot | |
| Gaudio kenmerkt zich door een vloeiende, afgeronde vormgeving waarin rugleuning en armleuningen één geheel vormen. Een opening in de rug volgt dezelfde lijn en brengt ritme in het silhouet. Het slanke onderstel in massief hout geeft het ontwerp een lichte basis en voegt verfijning toe. Een stoel waarin vorm, detail en gebruik zorgvuldig samenkomen. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 54 cm |
| Diepte | 62 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Hoogte zitting | 49 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Webartikelnummer | 620437+631591 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Collectie product | Gaudio |
| Draaibaar | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Walnoot |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Ecru |
| Stof collectie | Mezzo |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Walnoot |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Materiaal frame stoel | Walnoot |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 8 - 9 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |