


| Giorno armstoel in Brio stof Natural met stoelpoot in zwart metaal | |
| Giorno combineert een royale zitting met een hoge, licht gebogen rugleuning. Geïntegreerde armleuningen vormen één vloeiende lijn en ondersteunen een ontspannen houding.De gestoffeerde kuip rust op een slank metalen onderstel. Een subtiele opening in de rug verzacht het volume. Royale volumes, licht in uitstraling. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 54 cm |
| Diepte | 66 cm |
| Hoogte | 88 cm |
| Hoogte zitting | 49 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Diepte zitting | 48 cm |
| Hoogte rugleuning | 39.5 cm |
| Breedte zitting | 46 cm |
| Webartikelnummer | 647441 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Collectie product | Giorno |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 8.9 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Brio |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Zwart |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal frame stoel | Metaal |
| Productie techniek poten | , |
| Productieland poten | Azië |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 9 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |