


| Giulio armstoel in Brio stof Natural met stoelpoot in natuurkleurige eik | |
| Giulio is ontworpen voor lange tafelmomenten. De hoge rugleuning en geïntegreerde armleuningen vormen samen één vloeiende lijn die het lichaam volgt. Zachte stoffering en een zorgvuldig gevormde zitting geven het ontwerp een ontspannen uitstraling. Het slanke onderstel houdt het silhouet licht en evenwichtig. Een stoel die rust brengt aan tafel en vanzelfsprekend past in uiteenlopende interieurs. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 54 cm |
| Diepte | 62 cm |
| Hoogte | 88 cm |
| Hoogte zitting | 48 cm |
| Hoogte armleuning | 63 cm |
| Diepte zitting | 48 cm |
| Hoogte rugleuning | 43 cm |
| Webartikelnummer | 603259 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Collectie product | Giulio |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Brio |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Natuur |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal frame stoel | Natuur eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 5 - 6 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 12 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |