
| Giulio armstoel in Brio stof Natural met stoelpoot in zwarte eik | |
| Giulio is ontworpen voor lange tafelmomenten. De hoge rugleuning en geïntegreerde armleuningen vormen samen één vloeiende lijn die het lichaam volgt. Zachte stoffering en een zorgvuldig gevormde zitting geven het ontwerp een ontspannen uitstraling. Het slanke onderstel houdt het silhouet licht en evenwichtig. Een stoel die rust brengt aan tafel en vanzelfsprekend past in uiteenlopende interieurs. | |
| Merk | JUNTOO |
| Hoogte rugleuning | 43 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Diepte | 62 cm |
| Hoogte | 88 cm |
| Hoogte zitting | 48 cm |


| Diepte zitting |
| 48 cm |
| Hoogte armleuning | 63 cm |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 603427 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Giulio |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Beschikbare houtsoorten | Gerookte eik, Zwarte eik, Walnoot, Natuurkleurige eik |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Brio |
| Materiaal frame stoel | Eik |
| Productie techniek poten | , |
| Land van herkomst stof | Azië |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 12 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

