


| Grado armstoel in Volti stof Pearl met stoelpoot in zwart metaal | |
| Grado vertrekt vanuit een doorlopende rugleuning die armleuningen en zitting in één beweging verbindt. De open rug brengt lichtheid in het silhouet. Het slanke metalen onderstel geeft het geheel stabiliteit. Rust en ondersteuning vinden elkaar in een verfijnd ontwerp. | |
| Merk | JUNTOO |
| Hoogte rugleuning | 28 cm |
| Breedte zitting | 47 cm |
| Breedte | 53 cm |
| Diepte | 59.5 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Hoogte zitting | 50 cm |
| Diepte zitting | 44 cm |
| Hoogte armleuning | 59 cm |
| Netto gewicht Product | 7.9 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 647446 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Grado |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Type stof | Plat geweven |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Pearl |
| Stof collectie | Volti |
| Materiaal frame stoel | Metaal |
| Productie techniek poten | , |
| Productieland poten | Azië |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 50000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 3-4 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 5 - 6 weken |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 8 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

