
| Grivato halkast in natuurkleurige eik 98 x 36 x 80 cm | |
| Vloeiend van vorm, uitgesproken in detail. De subtiel opstaande greep en geribbelde fronten geven Grivato een herkenbare signatuur. De fijne groeven brengen diepte in het oppervlak en laten het licht zacht meespelen. Lades en deuren zitten verwerkt achter de fronten, waardoor het meubel krachtig en rustig volume blijft. Van tv-meubel tot barkast: een reeks met karakter, uitgesproken in textuur en zacht in vorm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 98 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Webartikelnummer | 652522 |
| Push to open |


| Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Ja |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Collectie product | Grivato |
| Type poten | Hangend/staand |
| Type kast | Halkast |
| Netto gewicht Product | 56.6 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Maximale draagkracht lades | 10 kg |
| Maximale draagkracht legplanken | 15 kg |
| Kleur | Natuur |
| Materiaal kast | Natuur eik |
| Detailkleur top kast | Geen kastentopper |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 18 - 19 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 56.6 kg |



