


| Grivato tv-meubel in natuurkleurige eik met ronde houten poten 203 x 45 x 44 cm | |
| Vloeiend van vorm, uitgesproken in detail. De subtiel opstaande greep en geribbelde fronten geven Grivato een herkenbare signatuur. De fijne groeven brengen diepte in het oppervlak en laten het licht zacht meespelen. Lades en deuren zitten verwerkt achter de fronten, waardoor het meubel krachtig en rustig volume blijft. Van tv-meubel tot barkast: een reeks met karakter, uitgesproken in textuur en zacht in vorm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 203 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 44 cm |
| Webartikelnummer | 652578+605887 |
| Push to open | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Nee |
| Aantal legplanken | 1 |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Collectie product | Grivato |
| Type poten | Ronde houten poten |
| Type kast | Tv-meubel |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Maximale draagkracht lades | 10 kg |
| Maximale draagkracht legplanken | 15 kg |
| Materiaal poten | Hout |
| Kleur | Natuur |
| Kleur poten | Natuur |
| Materiaal kast | Natuur eik |
| Detailkleur top kast | Geen kastentopper |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |